Gama e Produkteve Premium
Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.
 • 2007 VITI
  2007 VITI
  E themeluar në
 • 80000 m²
  80000 m²
  Fabrika
 • 700+
  700+
  Punëtorët
 • 1600 m²
  1600 m²
  Showroom
 • 60000 copë
  60000 copë
  Rast suksesi
 • 25 DITË
  25 DITË
  Porosi me shumicë

PRODUKTET KRYESORE

Si profesionistProdhuesi kinez i dyshekut, Synwin, ofrondyshek me porosi, dyshek me susta xhepi, dyshek susta bonnell,dyshek i vazhdueshëm me sustaetj.

Synwin, furnizues profesionistë të dyshekëve - Dysheku ynë përdoret gjerësisht për dyqane me pakicë, supermarkete, shitës me shumicë, distributor dhe projekte hotelesh me yje etj. 

100% shitje direkte nga fabrika - Asnjë ndërmjetës nuk bën dallimin, kursen shumë kosto dhe ju ndihmon të merrni çmime më konkurruese

15 vjet garanci e sistemit susta, Më shumë se komoditet. Një gjumë i mirë i natës fillon me dyshekun e duhur.

Fotografi e dizajnit falas për klientin në internet, ju ndihmon të marketingoni shpejt.

 

 

 • Dyshek i ri me spirale xhepi 2021 po vjen
  Dyshek i ri me spirale xhepi 2021 po vjen
 • Publikohet dysheku i ri i jastëkut
  Publikohet dysheku i ri i jastëkut
 • Paketoni me makinë Roll up
  Paketoni me makinë Roll up
 • Bërthama me susta xhepi 3 zonash në magazinë
  Bërthama me susta xhepi 3 zonash në magazinë

PARTNER SYNWIN

Si prodhues kinez i dyshekëve 15 vjet, Synwin u ka ofruar klientëve globalë cilësinë më të favorshme me çmim konkurrues të fabrikës,

Furnizuesve të dyshekëve Synwin u është dhënë afinim i lartë nga klientët e tij të dyshekëve si nga brenda ashtu edhe nga jashtë. Ne pranojmë dyshek me porosi, çdo madhësi, çdo buxhet, çdo model janë në dispozicion. Synwin Furnizon komponentë Serta, Sealy, Kingkoil, Slumberland dhe markave të tjera të famshme ndërkombëtare për më shumë se 4 vjet. cilësia e produktit njihet shumë nga klientët tanë.

QENDRA INFO

Synwin mund të prodhojë dyshek me porosi, dyshek me susta xhepi, dyshek me susta bonnell dhe dyshek me susta të vazhdueshme,dyshek hoteli etj. Këtu ju ofrojmë tonëprodhuesi i dyshekut lajme nga kompania, dyshek dizajn i ri, model i ri dhefurnizuesit e dyshekëve informacione të reja. Këtu, ju mund të shihni në fakt prezantimin tonë të fabrikës, kulturën e kompanisë, ekipin e shitjeve dhe pamjet reale të produkteve.

Thjesht lexoni një minutë për të kuptuar më shpejt Synwin! 

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English 繁體中文 繁體中文 简体中文 简体中文 русский русский Português Português 한국어 한국어 日本語 日本語 italiano italiano français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip