Опсег на премиум производи
Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега нашироко извезуваат во 200 земји.
 • 2007 ГОДИНА
  2007 ГОДИНА
  Основана во
 • 80000 М²
  80000 М²
  Фабрика
 • 700+
  700+
  Работници
 • 1600 М²
  1600 М²
  Изложен салон
 • 60000 ЕЕЗ
  60000 ЕЕЗ
  Успешен случај
 • 25 ДЕНА
  25 ДЕНА
  Нарачка на големо

ГЛАВНИ ПРОИЗВОДИ

Како професионалецКинески производител на душеци, Synwin, обезбедувасопствен душек, џебен душек со пружини, душек со пружини Bonnell,континуиран пролетен душекитн.

Synwin, професионални добавувачи на душеци - Нашиот душек широко се користи за продавници на мало, супермаркети, продавачи на големо, дистрибутери и проекти за хотели со ѕвезди итн. 

100% фабричка директна продажба - Ниту еден посредник не ја прави разликата, заштедува многу трошоци и ви помага да добиете поконкурентна цена

15 години гаранција за пролетен систем, Повеќе од удобност. Добриот сон започнува со вистинскиот душек.

Бесплатна слика за дизајн за онлајн клиент, Ви помага брзо да маркетинг.

 

 

 • Доаѓа нов душек со џебен калем од 2021 година
  Доаѓа нов душек со џебен калем од 2021 година
 • Објавува нов душек за врвни перници
  Објавува нов душек за врвни перници
 • Пакувајте со машина за навивање
  Пакувајте со машина за навивање
 • 3 зони џебно пружинско јадро во магацинот
  3 зони џебно пружинско јадро во магацинот

SYNWIN ПАРТНЕР

Како кинески производител на душеци од 15 години, Synwin им обезбедува на глобалните клиенти најповолен квалитет по конкурентна фабричка цена,

Добавувачите на душеци Synwin добија голема афирмација од своите клиенти за душеци и одвнатре и однадвор. Прифаќаме прилагоден душек, достапни се која било големина, кој било буџет, кој било модел. Synwin доставува компоненти за домашните Serta, Sealy, Kingkoil, Slumberland и други познати меѓународни брендови повеќе од 4 години. квалитетот на производот е високо признат од нашите клиенти.

ИНФО ЦЕНТАР

Synwin може да произведе прилагоден душек, душек со џебна пружина, душек со пружини Bonnell и душек со постојан пружин,хотелски душек итн. Овде ви ги обезбедуваме нашитепроизводител на душеци новости од компанијата, душек нов дизајн, нов дезен идобавувачи на душеци нови информации. Овде, всушност можете да го видите нашиот фабрички вовед, културата на компанијата, продажниот тим и снимките од вистински производи.

Само прочитајте една минута за да добиете побрзо разбирање за Synwin! 

Изберете друг јазик
English English 繁體中文 繁體中文 简体中文 简体中文 русский русский Português Português 한국어 한국어 日本語 日本語 italiano italiano français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски